5 Diapers – Muumi Baby
Przejdź do treści

5 Diapers

5 Diapers

5 Diapers

Pięknie miękkie i przyjazne dla skóry, pieluszki Muumi Baby rosną razem z dzieckiem. Tylne i boczne gumki naszej chłonnej pieluszki zapewniają lepsze dopasowanie i zapobiegają przeciekom bocznym, aby Twoje dziecko było dłużej suche i szczęśliwe.

SUPER MIĘKKI MATERIAŁ WIERZCHNI

Super miękkie i delikatne pieluszki Muumi Baby wykorzystują wyłącznie dokładnie przebadane, czyste składniki i oddychające materiały powierzchniowe, które utrzymują suchą i zdrową skórę dziecka.

NIEZAWODNIE

Doskonała chłonność pieluszek Muumi Baby równomiernie rozprowadza wilgoć w całej pieluszce, dzięki czemu gwarantuje skuteczną ochronę nawet aktywnym dzieciom. Tylne i boczne gumki gwarantują natomiast lepszą przyczepność i zapobiegają przeciekom bocznym i tylnym, aby Twoje dziecko było dłużej suche i szczęśliwe.

PRZYJAZNE DLA SKÓRY

Do pieluch Muumi Baby nie dodaje się zbędnych chemikaliów, takich jak chlor, kremy, substancje zapachowe, glifosat, lateks, formaldehyd czy ftalany – dlatego są odpowiednie dla wrażliwej skóry dzieci.

DOBRZE DOPASOWANE

Pieluchy Muumi Baby z serii Diapers przeznaczone są dla niemowląt i małych dzieci o wadze od 5 do 26 kg. Pasek mocujący w pieluszce (rzep) jest mocny i wygodny w zapinaniu i regulacji. Dodatkowo urocze postaci Muminków na przodzie pieluszki ułatwiają właściwe założenie pieluszki 🙂

Pieluszki Muumi Baby

Wybór troskliwych rodziców

Pieluchy i pieluchomajtki

W odpowiednim rozmiarze

Pieluszki Muumi Baby są dostępne w rozmiarach i kategoriach wagowych dostosowanych do potrzeb noworodków, niemowląt i dzieci od 2 do 20 kg. Czytelny system oznaczeń, umieszczonych w dolnym prawym rogu opakowania, ułatwia dobranie odpowiedniego rozmiaru.

Dodaj opinię

Oceń:

Brak komentarzy.