Nasza odpowiedzialność – Muumi Baby
Przejdź do treści

Nasza odpowiedzialność

Baza klientów Muumi Baby składa się z najmłodszych mieszkańców naszej planety. Dlatego na rozwój i produkcję patrzymy w dłuższej perspektywie.

Delikatne dla dzieci

Delikatne dla środowiska

Wszystkie materiały użyte w naszych pieluchach są starannie dobierane tak, aby były delikatne dla skóry niemowląt i przyjazne dla środowiska bez uszczerbku dla ich skuteczności. Dlatego są najlepszym wyborem dla twojego dziecka.

Przyjazne dla skóry

Nowa, ulepszona chłonność i struktura naszych pieluszek równomiernie rozprowadza wilgoć w całej pieluszce. Dzięki naszym pracom rozwojowym zużywamy znacznie mniej superabsorbentów niż wielu innych konkurentów w branży.

Bezpiecznie

Pieluszki Muumi Baby to bezpieczny wybór dla twojego dziecka. Pieluchy wykonane są wyłącznie z czystych surowców i nie zawierają zbędnych środków chemicznych takich jak substancje nawilżające, zapachowe czy chlor.

Odpowiedzialność za środowisko

Ponieważ nasze produkty są używane przez najmłodsze osoby na naszej planecie, całym sercem dbamy o nasze wspólne środowisko w całym cyklu produkcyjnym pieluchy.

Niezawodne

Chłonność i struktura naszych pieluszek równomiernie rozprowadza wilgoć w całej pieluszce. Opatentowany system gumek i rzepów zapewnia dobre dopasowanie i zapobiegają wyciekom. W ten sposób pieluchy Muumi baby mogą sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom.

Z Finlandii

Pieluchy Muumi Baby są produkowane przez Delipap, rodzinną firmę z Finlandii z ponad 40-letnim doświadczeniem. Sami jesteśmy matkami i ojcami, dlatego nieustannie rozwijamy nasze pieluchy dla dobra naszych pociech. Dodatkowo wszystkie składniki w naszych pieluszkach pochodzą z Finlandii.

Odpowiedzialność to suma wielu czynników

Pieluchy Muumi Baby są produkowane w dwóch fińskich fabrykach pieluch w Tammisaari i Veikkola. Niezwykle ważne jest dla nas oferowanie naszym klientom bezpiecznych, przyjaznych dla skóry i przyjaznych dla środowiska pieluszek już od pierwszych, które wyprodukowaliśmy ponad 40 lat temu. Nasze pieluchy nie zawierają żadnych substancji chemicznych, takich jak chlor, substancje zapachowe, glifosaty czy balsamy, które mogłyby podrażnić wrażliwą skórę dziecka. Wszystkie surowce użyte w naszych pieluszkach są starannie dobierane, aby pieluchy mogły być utylizowane jako odpady energetyczne. Delikatne dla skóry niemowląt i delikatny dla środowiska. Dlatego są najlepszym wyborem dla Twojego dziecka.

muumibaby-vastuullinen-kuva2-varpaat-kadet

NASZYM HONOREM JEST

Przyjazność dla skóry

Wrażliwa skóra niemowląt wymaga przyjaznej dla skóry pieluszki, która jest jak najbardziej chłonna, a przy tym najdelikatniejsza z możliwych. Nowa i ulepszona zdolność wchłaniania i struktura naszych pieluch równomiernie rozprowadza wilgoć w całej pieluszce, bez uszczerbku dla jej skuteczności.

Dzięki naszym pracom rozwojowym używamy obecnie znacznie mniej superabsorbentów niż wielu innych konkurentów z branży, ale nasze pieluchy są nadal co najmniej tak samo chłonne.

 

muumibaby-ihoystävällinen-varpaista-kiinni

NASZYM HONOREM JEST

Pochodzenie z Finlandii

Jesteśmy fińską firmą rodzinną i jedynym producentem jednorazowych pieluszek w Finlandii. Produkujemy pieluchy z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem i bezpośrednio zatrudniamy prawie 100 specjalistów z fińskiego przemysłu w naszych fińskich fabrykach pieluch w Tammisaari i Veikkola. Celuloza używana w naszych pieluchach pochodzi z fińskich lasów iglastych z certyfikatem FSC i jest m.in. całkowicie wolna od dioksyn. Wiemy co nieco o pieluchach. Wiemy też, że otaczająca nas przyroda jest tak samo wrażliwa jak skóra noworodka, dlatego chcemy zapewnić dobre samopoczucie obojgu.

muumibaby-kotimainen-lapsi-metsassa

NASZYM HONOREM JEST

Bezpieczeństwo

Liczy się to, co nałożysz na wrażliwą skórę Twojego dziecka. Głównym materiałem chłonnym naszych pieluch jest czysta celuloza z certyfikatem FSC, która nie została wybielona chlorem, a w 100% czystym tlenem. Nieustannie rozwijamy nasze pieluchy, aby były jeszcze bardziej czystsze i najbardziej przyjazne dla środowiska, dlatego używamy znacznie mniej superabsorbentów niż wiele wiodących marek.

Inne materiały w pieluszce, które mają bezpośredni kontakt ze skórą dziecka, są wykonane z miękkiego materiału roślinnego lub włókna z certyfikatem FSC, które ma właściwości absorbujące i wodoodporne. Pieluszki Muumi Baby to delikatna i bezpieczna opcja, ponieważ wszystkie nasze surowce spełniają rygorystyczne wymagania przyznanych nam certyfikatów. Nasze pieluchy nie zawierają i nigdy nie zawierały substancji zapachowych, chloru, dioksan, balsamów czy substancji ropopochodnych.

muumibaby-turvallinen-aidin-sylissa-1

NASZYM HONOREM JEST BYĆ

Odpowiedzialnym za środowisko

Ponieważ naszą bazę klientów tworzą najmłodsi mieszkańcy naszej planety, chcemy inwestować w dobro zarówno dzieci, jak i środowiska. Niektórzy z naszych obecnych klientów nadal będą na Ziemi za sto lat, więc chcemy, aby mieli Ziemię, na której będą mogli żyć i cieszyć się nią. Nasze działania uwzględniają cały cykl życia produktu w odniesieniu do środowiska, od doboru surowców do utylizacji produktu. Nasze przyjazne dla środowiska działania są gwarantowane przez przyznane nam certyfikaty, takie jak certyfikat FSC i Nordic Swan Ecolabel. Wyznaczone przez nie kryteria są dla nas dobrym punktem wyjścia, ale stale rozwijamy nasze produkty i produkcję w kierunku coraz bardziej przyjaznym dla środowiska. Cieszymy się, że otrzymujemy od Was opinie i pomysły, które pomagają nam czynić nasze produkty jeszcze bardziej przyjaznymi dla środowiska.

muumibaby-ymparistovastuullinen-kavyt

NASZYM HONOREM JEST

Niezawodność

Wrażliwa skóra niemowląt wymaga przyjaznej dla skóry pieluszki, która jest jak najbardziej chłonna. Nowa i ulepszona zdolność wchłaniania i struktura naszych pieluch równomiernie rozprowadza wilgoć w całej pieluszce, bez uszczerbku dla jej skuteczności. Dzięki naszym pracom rozwojowym używamy obecnie znacznie mniej superabsorbentów niż wielu innych konkurentów z branży, ale nasze pieluchy są bardzo chłonne, co potwierdza wiele opinii użytkowników.

muumibaby-luotettava-lapsi-nukkuu

Wybierz to, co najlepsze dla Twojego dziecka