4 Walkers – Muumi Baby
Przejdź do treści

4 Walkers

4 Walkers

4 Walkers

Niezwykle elastyczne i chłonne pieluchomajtki Muumi Baby są przeznaczone dla aktywnych dzieci, które już uczą się chodzić i mają trudności z usiedzeniem w bezruchu podczas przewijania.

ŁATWE I BEZPIECZNE

Pieluszki Muumi Baby Walkers przeznaczone są dla aktywnych dzieci, które już uczą się chodzić. Pieluchomajtki są łatwe do założenia i równie łatwe do zdejmowania, rozrywając boki pieluszki. Pieluchomajtki nadają się do użytku na dzień i na noc oraz jako majtki treningowe.

SUPER MIĘKKI MATERIAŁ WIERZCHNI

Super miękkie i delikatne pieluszki Muumi Baby wykorzystują wyłącznie dokładnie przebadane, czyste składniki i oddychające materiały powierzchniowe, które utrzymują suchą i zdrową skórę dziecka.

NIEZAWODNIE

Doskonała chłonność pieluszek Muumi Baby równomiernie rozprowadza wilgoć w całej pieluszce, dzięki czemu gwarantuje skuteczną ochronę nawet aktywnym dzieciom. Tylne i boczne gumki gwarantują natomiast lepszą przyczepność i zapobiegają przeciekom bocznym i tylnym, aby Twoje dziecko było dłużej suche i szczęśliwe.

PRZYJAZNE DLA SKÓRY

Do pieluch Muumi Baby nie dodaje się zbędnych chemikaliów, takich jak chlor, kremy, substancje zapachowe, glifosat, lateks, formaldehyd czy ftalany – dlatego są odpowiednie dla wrażliwej skóry dzieci.

Pieluszki Muumi Baby

Wybór troskliwych rodziców

Pieluchy i pieluchomajtki

W odpowiednim rozmiarze

Pieluszki Muumi Baby są dostępne w rozmiarach i kategoriach wagowych dostosowanych do potrzeb noworodków, niemowląt i dzieci od 2 do 20 kg. Czytelny system oznaczeń, umieszczonych w dolnym prawym rogu opakowania, ułatwia dobranie odpowiedniego rozmiaru.

Dodaj opinię

Oceń:

Brak komentarzy.