Historia

Nasze certyfikowane produkty to efekt troski o potrzeby konsumentów i poczucia odpowiedzialności za środowisko.

Fińskie certyfikaty jakości:

Fińskie certyfikaty jakości
Delipap Oy

Delipap Oy

Delipap Oy. Rodzinna firma z 40-letnim doświadczeniem

Delipap Oy to rodzinna firma działająca w Finlandii. Tworzymy, produkujemy i sprzedajemy produkty higieniczne, jak jednorazowe pieluchy i chusteczki.

Dziś nasza firma zatrudnia ponad 70 ekspertów, pracujących na wielu polach, poczynając od badań i rozwoju, przez produkcję, sprzedaż, zakupy i marketing. Nasze kluczowe wartości to odpowiedzialność wobec środowiska, nordycka jakość i dostosowanie produktów do potrzeb wrażliwej skóry.

Oprócz pieluszek Muumi Baby, produkujemy również produkty higieniczne pod marką Helmi Baby i Vuokkoset (linia produktów higienicznych dla kobiet). Z dumą tworzymy wyroby odpowiednie nawet dla najbardziej wymagającej i delikatnej skóry. Aby zapewnić najwyższy poziom delikatności naszych produktów, od wielu lat tworzymy je wspólnie z Fińską Federacją ds. Alergii i Astmy. W każdym naszym działaniu zwracamy uwagę na środowisko i dbamy o to, aby nasza wspólna przyszłość była bardziej zielona, co potwierdza certyfikat ekologiczny Nordic Swan, którym mogą się pochwalić nasze marki.

Nasza historia

Początek

1979

Historia firmy Delipap Oy rozpoczyna się od małego chłopca o imieniu Oskari, który miał wrażliwą skórę. Jego ojciec, Raimo Nuortie, innowacyjny ekspert w branży papierniczej, postanowił pomóc synowi, tworząc nowy rodzaj dziecięcych pieluszek. Wyjątkowość nowej pieluszki polegała na połączeniu pulpy z czystym papierem. Innowacyjne rozwiązanie pomogło wrażliwej skórze Oskara, ale też pozwoliło jego ojcu na opatentowanie wynalazku i stworzenie własnej firmy.

Muumi Baby Historia 1979

Muminki wkraczają do Delipap

1991

Delipap Oy rozpoczyna współpracę z Muminkami. Sympatyczne stwory o fińskich korzeniach pojawiają się na pieluszkach i kolorowych opakowaniach.

Muumi Baby Historia 1991

Współpraca z Fińską Federacją ds. Alergii i Astmy

Pieluszki Muumi zyskują uznanie Fińskiej Federacji ds. Astmy i Alergii. Ten certyfikat potwierdza, że są przyjazne i odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Pieluszki nie zawierają żadnych dodatków chemicznych, takich jak substancje zapachowe czy nawilżające.

Muumi Baby Historia 1998

Certyfikat ekologiczny Nordic Swan

2006

Zakład produkujący pieluszki Muumi, jako jeden z pierwszych na świecie, zdobywa certyfikat ekologiczny Nordic Swan.

Muumi Baby Historia 2006

30-lecie działalności jako fińska rodzinna firma

2008

Delipap Oy z dumą świętuje 30 lat doświadczenia w produkcji dziecięcych pieluszek. Firma jest wciąż fińską rodzinną firmą i nadal jest w rękach tej samej rodziny Nuortie.

Muumi Baby Historia 2008

Nowe biodegradowalne opakowania

2009

Aby ograniczyć negatywny wpływ produkcji na środowisko, pieluszki Muumi zmieniają opakowania na biodegradowalne i pojawiają się na rynku w nowym, zielonym designie. Opakowania mogą być używane jako worki na śmieci do odpadów biodegradowalnych.

Muumi Baby Historia 2009

Czysta energia z elektrowni wodnych

2010

Pieluszki Muumi są produkowane przy użyciu czystej energii pozyskiwanej w elektrowniach wodnych. Jest to odnawialne źródło energii, które nie generuje żadnej emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Muumi Baby Historia 2010

Wielka inwestycja w najnowocześniejsze maszyny

2012

Delipap postanawia zainwestować w nowe, super nowoczesne maszyny do produkcji pieluszek w zakładzie w Tammisaari na południu Finlandii. Jest to największa inwestycja w dotychczasowej historii firmy.

Muumi Baby Historia 2012

Nowe pieluszki Muumi Baby

2014

Nasze znakomite maszyny do produkcji pieluszek rozpoczynają pracę w fabryce w Tammisaari, a nowe pieluszki Muumi Baby trafiają na rynki w krajach na całym świecie.

Muumi Baby Historia 2014

Delipap dziś

Dzisiaj Delipap Oy jest jednym fińskim producentem jednorazowych pieluszek i chusteczek w Finlandii. Firma jest wciąż w rękach rodziny Nuortie, ale zarządzanie nią przeszło w ręce kolejnego pokolenia. Nowym dyrektorem zarządzającym jest Sanna Karhu, młodsza siostra małego chłopca, od którego rozpoczęła się historia firmy. Jego druga siostra jest dziś szefem produkcji. Oskari Nuortie, który zarządzał firmą Delipap przez 14 lat, zasiada dziś w Radzie Nadzorczej firmy.

Nasze 40-letnie doświadczenie pozwala nam dziś koncentrować się na rozwoju firmy z myślą o potrzebach konsumenta i produkcji sprawdzonych, przyjaznych dla skóry i przyjaznych środowisku produktów higienicznych, które zaspokajają potrzeby wszystkich członków rodziny.

Muumi Baby Historia dziś

Ta strona korzysta z cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności