Muumi Baby i Muminki – co łączy nasze pieluchy z fińskimi bohaterami? – Muumi Baby
Przejdź do treści

Blog

Muumi Baby i Muminki – co łączy nasze pieluchy z fińskimi bohaterami?

Dodano: 21.08.2022
blog muumibaby (5)

Choć najmocniejszą stroną naszych pieluch jest niewątpliwie wyjątkowa dbałość o dobro dzieci na równi z odpowiedzialnością za środowisko, nie sposób nie zauważyć pewnych wyjątkowych postaci, które stały się już nieodłączną częścią designu Muumi Baby. Mowa o mieszkańcach Doliny Muminków – bohaterach, którzy pośrednio mieli (i mają do tej pory!) ogromny wpływ na naszą rzeczywistość. Dlaczego to właśnie Muminki pojawiają się na pieluchach Muumi Baby?

Niesamowite krajobrazy, Święty Mikołaj czy fińska sauna to zwykle jedne z pierwszych skojarzeń, jakie przychodzą do głowy na myśl o Finlandii. Wszystko to jednak pokornie ustępuje miejsca uwielbianym przez wiele pokoleń Muminkom – bohaterom powieści fińskiej pisarki i artystki Tove Jansson. Te charakterystyczne postacie zagrzały sobie stałe miejsce w naszych sercach nie tylko ze względu na fakt, że – tak jak twórcy Muumi Baby – również pochodzą z Finlandii. Ujęło nas przede wszystko to, że ich przygody wielokrotnie są dla nas wspaniałą lekcją o tym, co jest w życiu ważne.

Szerzone przez powieść Tove Jansson równość i tolerancja są nam bardzo bliskie – w końcu wszyscy jesteśmy tak samo ważni… i wszyscy zasługujemy na to, co najlepsze! Z Muminkami łączy nas także ogromny szacunek do miejsca, w którym żyjemy – Muumi Baby stawia sobie za cel, aby wszystkie nasze działania i produkty w żaden sposób nie wpływały destrukcyjnie na dobrostan naszej planety. Odpowiedzialność za środowisko to nasz wspólny obowiązek, a Muminki wielokrotnie uświadamiają nam to w przystępny (i przyjemny) sposób.

Nie da się także ukryć, że widok mieszkańców Doliny Muminków natychmiastowo poprawia humor, natomiast w Muumi Baby ogromnie zależy nam na tym, aby Wasze życie wypełnione było czystą radością, szczerymi uśmiechami i spokojem ducha. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby nasze pieluszki poprzez innowacyjną technologię ułatwiały codzienność Waszą i Waszych maluchów, a wizerunek tych kultowych fińskich bohaterów skutecznie pomaga nam w szerzeniu pozytywnej energii każdego dnia.

Muminki na pieluchach Muumi Baby mają więc funkcję nie tylko estetyczną – łączy nas z nimi bardzo dużo… i jesteśmy z tego dumni. Mamy nadzieję, że pokochacie nasze produkty co najmniej tak samo jak mieszkańców Doliny Muminków, bo w końcu – tak jak oni – jesteśmy tu po to, aby żyło Wam się lżej i przyjemniej!

Zobacz także

Dlaczego wybraliśmy akurat Muminki?
Dodano: 23.10.2023

Dlaczego wybraliśmy akurat Muminki?

W świecie bajek i postaci z literatury dziecięcej jest wiele uroczych, zapadających w pamięć bohaterów. Ale tylko nieliczni z nich zdobyli serca czytelników na całym świecie tak, jak Muminki.

Certyfikowane pieluszki MuumiBaby – gwarancja jakości i bezpieczeństwa.
Dodano: 14.08.2023

Certyfikowane pieluszki MuumiBaby – gwarancja jakości i bezpieczeństwa.

Jesteśmy dumni z faktu, że pieluszki MuumiBaby otrzymały prestiżowy tytuł „Dobra Marka” w 2022 roku. Co to oznacza?