Muumi Baby i Muminki – co łączy nasze pieluchy z fińskimi bohaterami? – Muumi Baby
Przejdź do treści

Blog

Muumi Baby i Muminki – co łączy nasze pieluchy z fińskimi bohaterami?

Dodano: 21.08.2022
blog muumibaby (5)

Choć najmocniejszą stroną naszych pieluch jest niewątpliwie wyjątkowa dbałość o dobro dzieci na równi z odpowiedzialnością za środowisko, nie sposób nie zauważyć pewnych wyjątkowych postaci, które stały się już nieodłączną częścią designu Muumi Baby. Mowa o mieszkańcach Doliny Muminków – bohaterach, którzy pośrednio mieli (i mają do tej pory!) ogromny wpływ na naszą rzeczywistość. Dlaczego to właśnie Muminki pojawiają się na pieluchach Muumi Baby?

Niesamowite krajobrazy, Święty Mikołaj czy fińska sauna to zwykle jedne z pierwszych skojarzeń, jakie przychodzą do głowy na myśl o Finlandii. Wszystko to jednak pokornie ustępuje miejsca uwielbianym przez wiele pokoleń Muminkom – bohaterom powieści fińskiej pisarki i artystki Tove Jansson. Te charakterystyczne postacie zagrzały sobie stałe miejsce w naszych sercach nie tylko ze względu na fakt, że – tak jak twórcy Muumi Baby – również pochodzą z Finlandii. Ujęło nas przede wszystko to, że ich przygody wielokrotnie są dla nas wspaniałą lekcją o tym, co jest w życiu ważne.

Szerzone przez powieść Tove Jansson równość i tolerancja są nam bardzo bliskie – w końcu wszyscy jesteśmy tak samo ważni… i wszyscy zasługujemy na to, co najlepsze! Z Muminkami łączy nas także ogromny szacunek do miejsca, w którym żyjemy – Muumi Baby stawia sobie za cel, aby wszystkie nasze działania i produkty w żaden sposób nie wpływały destrukcyjnie na dobrostan naszej planety. Odpowiedzialność za środowisko to nasz wspólny obowiązek, a Muminki wielokrotnie uświadamiają nam to w przystępny (i przyjemny) sposób.

Nie da się także ukryć, że widok mieszkańców Doliny Muminków natychmiastowo poprawia humor, natomiast w Muumi Baby ogromnie zależy nam na tym, aby Wasze życie wypełnione było czystą radością, szczerymi uśmiechami i spokojem ducha. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby nasze pieluszki poprzez innowacyjną technologię ułatwiały codzienność Waszą i Waszych maluchów, a wizerunek tych kultowych fińskich bohaterów skutecznie pomaga nam w szerzeniu pozytywnej energii każdego dnia.

Muminki na pieluchach Muumi Baby mają więc funkcję nie tylko estetyczną – łączy nas z nimi bardzo dużo… i jesteśmy z tego dumni. Mamy nadzieję, że pokochacie nasze produkty co najmniej tak samo jak mieszkańców Doliny Muminków, bo w końcu – tak jak oni – jesteśmy tu po to, aby żyło Wam się lżej i przyjemniej!

Zobacz także

Dodano: 01.12.2022

Pieluszki Muumi Baby z racji naszej pracy towarzyszą nam każdego dnia – wiemy o nich wszystko, dlatego też nie mamy wątpliwości, że jest to trafny wybór dla każdego dziecka

Jak przedstawić Muumi Baby komuś, kto ma z nimi styczność po raz pierwszy?
Dodano: 17.11.2022

Jak przedstawić Muumi Baby komuś, kto ma z nimi styczność po raz pierwszy?

Wkładamy mnóstwo w serca w to, aby rodzicom i ich pociechom dostarczać najwyższą jakość z najlepszych dostępnych materiałów. Jak jednak przedstawić Muumi Baby komuś, kto ma z nimi styczność po raz pierwszy?