Jak to jest zrobione, czyli właściwości pieluszek Muumi Baby – Muumi Baby
Przejdź do treści

Blog

Jak to jest zrobione, czyli właściwości pieluszek Muumi Baby

Dodano: 21.08.2022
blog muumibaby (6)

Z czym kojarzy Wam się sformułowanie „pieluchy ekologiczne”? Idziemy o zakład, że w Waszej wyobraźni natychmiast pojawia się wizja rozwieszonych na sznurku materiałów, które radośnie powiewają na wietrze, zwiastując głównie niekończące się… pranie. Wprawdzie rozwiązanie to ma swoje plusy, jednakże my na równi z ekologią stawiamy wygodę i oszczędność czasu, dlatego dziś pragniemy przybliżyć Wam właściwości naszych ekologicznych pieluch jednorazowych Muumi Baby. 

 

Zacznijmy od kwestii technicznych – z czego wykonane są pieluchy Muumi Baby? To głównie pochodząca z fińskich lasów czysta celuloza. Do jej bielenia wykorzystujemy tlen, co pozwala nam na całkowitą rezygnację z chloru zwyczajowo używanego w tym procesie. Opatentowany system rozprowadzania wilgoci zapewnia doskonałą chłonność oraz neutralizowanie zapachów. Zewnętrzne części pieluszek to natomiast miękki i przyjazny dziecięcej skórze materiał, który wnikliwie przebadaliśmy pod kątem bezpieczeństwa i hipoalergiczności. 

 

Bardzo ważne jest dla nas to, aby nasze produkty w żaden sposób nie szkodziły środowisku. Z tego względu dołożyliśmy wszelkich starań, aby pieluchy Muumi Baby były w jak najwyższym stopniu biodegradowalne. Co więcej, worki, w które pakujemy nasze pieluszki, możecie wykorzystać ponownie – na przykład jako worki na odpady. 

Jak ta innowacyjna technologia przekłada się na praktyczne walory pieluch Muumi Baby? To strzał dziesiątkę nawet w przypadku skóry bardzo wrażliwej, bowiem nasze pieluszki pozbawione są jakichkolwiek sztucznych substancji zapachowych i innych, które mogą uczulać. Dowodem jest ich zatwierdzenie przez Fińską Federację Alergii, Skóry i Astmy – bezpieczeństwo Waszych maluchów jest dla nas najwyższym priorytetem! 

 

Muumi Baby to także świetne rozwiązanie dla nawet najbardziej aktywnych dzieciaków – pieluszki te są niezwykle przewiewne, a elastyczny materiał zapewnia perfekcyjne dopasowanie i zapobiega wyciekom. Szeroki zakres rozmiarów sprawia natomiast, że Muumi Baby mogą towarzyszyć Wam już od pierwszych dni życia dziecka przez kilka następnych lat. Oryginalny design to zaś wisienka na torcie – mieszkańcy Doliny Muminków z pewnością wywołają uśmiech na twarzy brzdąca… i będą czuwać nad jego doskonałym samopoczuciem!

Zobacz także

Dodano: 01.12.2022

Pieluszki Muumi Baby z racji naszej pracy towarzyszą nam każdego dnia – wiemy o nich wszystko, dlatego też nie mamy wątpliwości, że jest to trafny wybór dla każdego dziecka

Jak przedstawić Muumi Baby komuś, kto ma z nimi styczność po raz pierwszy?
Dodano: 17.11.2022

Jak przedstawić Muumi Baby komuś, kto ma z nimi styczność po raz pierwszy?

Wkładamy mnóstwo w serca w to, aby rodzicom i ich pociechom dostarczać najwyższą jakość z najlepszych dostępnych materiałów. Jak jednak przedstawić Muumi Baby komuś, kto ma z nimi styczność po raz pierwszy?