Jak Muumi Baby dba o przyszłość naszej planety? – Muumi Baby
Przejdź do treści

Blog

Jak Muumi Baby dba o przyszłość naszej planety?

Dodano: 04.10.2022
blog muumibaby

Hasło „ekologia”…

…w dzisiejszych czasach niemal każdego dnia odmieniane jest przez wszystkie przypadki – i bardzo dobrze! Dbanie o naturalne zasoby naszego środowiska ma szalenie duże znaczenie nie tylko dziś, ale także jutro, a to mityczne „jutro” to nic innego jak przyszłość kolejnych pokoleń.

Troska o dalsze losy naszej planety jako rodziców dotyka nas w jeszcze większym stopniu – mamy bowiem świadomość, że to od naszych ruchów zależy, w jakim świecie w przyszłości będą funkcjonować nasze pociechy. Postanowiliśmy zatem dołożyć wszelkich starań, aby pieluszki Muumi Baby poprzez swoje cechy przyczyniały się do tych ekologicznych działań.

Co to oznacza w praktyce?

1. Przede wszystkim przy ich produkcji wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane odnawialne surowce roślinne, takie jak celuloza.
2. Dobro natury mamy także na uwadze w samym procesie produkcji, korzystając z energii wodnej oraz słonecznej, aby skutecznie zmniejszać ślad węglowy.
3. Dbamy o to, aby nie zaśmiecać środowiska – część odpadów produkcyjnych wykorzystujemy ponownie, inne spalamy, otrzymując w ten sposób energię elektryczną.
4. Opakowania pieluszek Muumi Baby są w pełni biodegradowalne.
5. Zwróciliśmy także uwagę na kwestię transportu – nasze fabryki są położone w bliskiej odległości od siebie, aby nie generować nadmiaru spalin.

Chcecie wiedzieć więcej?

Mamy dla Was filmik, w którym szerzej opowiedzieliśmy o naszych ekologicznych działaniach. Być może to tylko kropla w morzu potrzeb, ale razem możemy stworzyć całkiem pokaźną „kałużę dobra” – gorąco zachęcamy Was zatem do wybierania pieluszek Muumi Baby. W ten sposób nie tylko zapewniacie swojemu maluchowi komfort każdego dnia, ale również czynnie uczestniczycie we wprowadzaniu w życie wizji bezpiecznej przyszłości.

Zobacz także

Dodano: 01.12.2022

Pieluszki Muumi Baby z racji naszej pracy towarzyszą nam każdego dnia – wiemy o nich wszystko, dlatego też nie mamy wątpliwości, że jest to trafny wybór dla każdego dziecka

Jak przedstawić Muumi Baby komuś, kto ma z nimi styczność po raz pierwszy?
Dodano: 17.11.2022

Jak przedstawić Muumi Baby komuś, kto ma z nimi styczność po raz pierwszy?

Wkładamy mnóstwo w serca w to, aby rodzicom i ich pociechom dostarczać najwyższą jakość z najlepszych dostępnych materiałów. Jak jednak przedstawić Muumi Baby komuś, kto ma z nimi styczność po raz pierwszy?