Jakość i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo potwierdzone fińskimi certyfikatami

Bezpieczeństwo potwierdzone fińskimi certyfikatami

Muumi Baby to innowacyjna fińska marka, która łączy w sobie bezpieczeństwo, najwyższą jakość i odpowiedzialność wobec środowiska.

Fińskie certyfikaty jakości:

Fińskie certyfikaty jakości

Certyfikaty, gwarantujące jakość i bezpieczeństwo

Pieluszki Muumi Baby powstały z myślą o potrzebach wrażliwej skóry. Certyfikaty potwierdzają bezpieczeństwo i ich najwyższą jakość.

Muumi Baby Pieluszki - bezpieczeństwo

Produkowane bez użycia chloru i dodatków chemicznych - najbezpieczniejsze dla wrażliwej skóry dziecka

Badania lekarskie potwierdziły jednoznacznie, że chlor używany do bielenia celulozy w pieluszkach jednorazowych może mieć negatywny wpływ na skórę i jest jednym z czynników alergizujących.

Pieluszki Muumy Baby powstają przy użyciu bezpiecznej technologii bielenia celulozy 100% czystym tlenem, która całkowicie eliminuje chlor. Muumi Baby nie zawierają również żadnych substancji nawilżających, konserwujących i zapachowych.

Pediatrzy rekomendują pieluszki Muumi Baby szczególnie dla dzieci ze skórą wrażliwą i objawami atopowego zapalenia skóry (AZS).

  • Produkty wolne od chloru (TCF = 100%)
  • Certyfikat Fińskiej Federacji ds. Astmy i Alergii

Fińska solidność i innowacyjność

Pieluszki Muumi Baby to certyfikowany produkt, oznaczony znakiem Fińskiego Klucza – zarejestrowanego znaku, którym mogą posługiwać się wyłącznie marki i produkty powstające wyłącznie w Finlandii z lokalnych surowców.

Firma Delipap Oy, producent pieluszek, wykorzystuje wyłącznie czyste i bezpieczne surowce, pozyskiwane z fińskich lasów.

Rodzinna firma powstała w latach 70-tych XX wieku. Jej fundamentem była innowacyjna technologia bielenia celulozy przy użyciu czystego tlenu, stworzona przez założyciela firmy Raimo Nuortie. Od tej pory zgodnie ze swoją misją tworzy produkty higieniczne bezpieczne dla skóry i odpowiedzialne wobec środowiska.

  • Wyprodukowano w Finlandii
Muumi Baby Pieluszki - bezpieczeństwo
Delipap Oy

Producent, rodzinna firma Delipap Oy, przykłada ogromną wagę do ochrony środowiska i zrównoważonego korzystania z jego zasobów. Dzięki temu pieluszki Muumi Baby, jako jedyne jednorazowe pieluchy produkowane w krajach nordyckich, uzyskały certyfikat ekologiczny Nordic Eco Certyfikat (SWAN label), który potwierdza, że do ich produkcji używane są certyfikowane biodegradowalne surowce, a ewentualne negatywne skutki produkcji na środowisko są ograniczone do minimum.

  • Certyfikat Nordic Swan Ecolabel

Środowisko jest dla nas ważne

Delipap, producent pieluszek Muumi Baby, rozwija produkcję, mając na uwadze, aby cały cykl produkcyjny odpowiadał potrzebom środowiska, poczynając od pozyskiwania surowców aż po zarządzanie odpadami. Przyjazny naturze proces produkcyjny potwierdzony jest certyfikatem ekologicznym Nordic Swan, którym są oznaczone wszystkie produkty firmy. Producent podkreśla jednak, że spełnienie wymogów certyfikatu to tylko minimum, podczas gdy celem firmy są działania wspierające ochronę środowiska i ograniczenie negatywnego wpływu działalności przemysłowej na znacznie szerszą skalę.

Muumi Baby troska o środowisko krok 1

Do produkcji pieluszek Muumi Baby używamy wyłącznie czystych i bezpiecznych surowców. Głównym surowcem jest całkowicie wolna od chloru fińska celuloza, pozyskiwana w certyfikowanych skandynawskich lasach.

Muumi Baby troska o środowisko krok 2

W naszym procesie produkcyjnym nie generujemy żadnych odpadów, które wymagałyby składowania. Wszystkie odpady powstające podczas produkcji są poddawane procesowi recyclingu lub służą do pozyskiwania energii w procesie spalania.

Muumi Baby troska o środowisko krok 3

Wykorzystujemy energię odnawialną pozyskiwaną w elektrowniach wodnych, dzięki czemu mamy pewność, że produkując pieluszki Muumi Baby nie zanieczyszczamy środowiska szkodliwą emisją dwutlenku węgla.

Muumi Baby troska o środowisko krok 4

Nasze opakowania są w całości biodegradowalne. Torby, w które pakujemy pieluszki Muumi Baby, mogą być używane jako worki na śmieci do biodegradowalnych odpadów.

Ta strona korzysta z cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności